ROZKŁAD JAZDY

Zapraszamy do zapoznania się z naszym skróconym rozkładem jazdy, pełny rozkład można zobaczyć poniżej.





Legenda:
1-7 - kursuje od Poniedziałku do Niedzieli
a – nie kursuje w pierwszy dzień Wielkanocy oraz w dniu 25 XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę, oraz w dniach 24 XII i 31 XII
k - nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII

KIERUNEK KRAKÓW

[013] Szczawnica, Urząd Miasta
05:15, 07:20, 09:40, 11:50, 16:20, 16:45, 17:30
[015] Szczawnica, UPT
05:17, 07:22, 09:42, 11:52, 16:22, 16:47, 17:32
[017] Szczawnica, Przystanek Dworcowy
09:01, 11:16, 13:31, 15:51, 17:46, 21:36, 22:06
[019] Szczawnica, Szkoła
05:19, 07:24, 09:44, 11:54, 16:24, 16:49, 17:34
[021] Szczawnica, Pieniny
05:22, 07:27, 09:47, 11:57, 16:27, 16:52, 17:37
[023] Szczawnica, Piaski
05:25, 07:30, 09:50, 12:00, 16:30, 16:55, 17:40
[025] Krościenko nad Dunajcem, Kozłeczyzna
05:27, 07:32, 09:52, 12:02, 16:32, 16:57, 17:42
[02] Krościenko nad Dunajcem, Rynek
05:30, 07:35, 09:55, 12:05, 16:35, 17:00, 17:45
[046] Krościenko nad Dunajcem, Łąkcica
05:33, 07:38, 09:58, 12:08, 16:38, 17:03, 17:48
[048] Tylmanowa, Kłodne
05:36, 07:41, 10:01, 12:11, 16:41, 17:06, 17:51
[050] Tylmanowa, Brzeg
05:37, 07:42, 10:02, 12:12, 16:42, 17:08, 17:52
[052] Tylmanowa, Stachówka
05:38, 07:42, 10:03, 12:13, 16:43, 17:08, 17:53
[054] Tylmanowa, Kościół
05:40, 07:45, 10:05, 12:15, 16:45, 17:10, 17:55
[056] Tylmanowa, Rzeka
05:42, 07:47, 10:07, 12:17, 16:47, 17:12, 17:57
[058] Zabrzeż, Wietrznica
05:44, 07:49, 10:09, 12:19, 16:49, 17:14, 17:59
[060] Zabrzeż, Kościół
05:47, 07:52, 10:12, 12:22, 16:52, 17:17, 18:02
[01] Zabrzeż, skrzyżowanie
05:48, 07:53, 10:13, 12:23, 16:53, 17:18, 18:03
[03] Zabrzeż, Tartak
05:49, 07:54, 10:14, 12:24, 16:54, 17:19, 18:04
[05] Kamienica, Kamienica
05:50, 07:55, 10:15, 12:25, 16:55, 17:20, 18:05
[07] Kamienica, Wieś
05:51, 07:56, 10:16, 12:26, 16:56, 17:21, 18:06
[09] Kamienica, Dolna
05:52, 07:57, 10:17, 12:27, 16:57, 17:22, 18:07
[011] Kamienica, Rynek
05:53, 07:58, 10:18, 12:28, 16:58, 17:23, 18:08
[013] Kamienica, Tartak
05:56, 07:59, 10:19, 12:29, 16:59, 17:24, 18:09
[015] Kamienica, Kurzejówka
05:55, 08:00, 10:20, 12:30, 17:00, 17:25, 18:10
[017] Kamienica, Łęgi
05:56, 08:01, 10:21, 12:31, 17:01, 17:26, 18:11
[019] Szczawa, Szczawa
05:57, 08:02, 10:22, 12:32, 17:02, 17:27, 18:12
[021] Szczawa, Bukówka
05:59, 08:04, 10:24, 12:34, 17:04, 17:29, 18:14
[023] Szczawa, Gryblówka
06:00, 08:05, 10:25, 12:35, 17:05, 17:30, 18:15
[025] Szczawa, Białe
brak godzin odjazdu
[027] Szczawa, Leśniczówka
06:04, 08:09, 10:29, 12:29, 17:09, 17:34, 18:19
[029] Lubomierz, Przysłop
06:07, 08:12, 10:32, 12:42, 17:12, 17:37, 18:22
[031] Lubomierz, Szkoła
06:08, 08:13, 10:33, 12:43, 17:13, 17:38, 18:23
[033] Lubomierz, GS
06:10, 08:15, 10:35, 12:45, 17:15, 17:40, 18:25
[035] Lubomierz, UPT
06:12, 08:17, 10:37, 12:47, 17:17, 17:42, 18:27
[037] Lubomierz, Gawły
06:14, 08:19, 10:39, 12:49, 17:19, 17:44, 18:29
[039] Mszana Górna, Skiby
06:15, 08:20, 10:40, 12:50, 17:20, 17:45, 18:30
[041] Mszana Górna, Talarki
06:17, 08:22, 10:42, 12:52, 17:22, 17:47, 18:32
[043] Mszan Górna, Fligi
06:19, 08:24, 10:44, 12:54, 17:24, 17:49, 18:34
[045] Mszana Górna, Dziedziny
06:20, 08:25, 10:45, 12:55, 17:25, 17:50, 18:35
[047] Mszana Górna, Steczki
06:21, 08:26, 10:46, 12:56, 17:26, 17:51, 18:36
[049] Mszana Górna, Łostówka
06:22, 08:27, 10:47, 12:57, 17:27, 17:52, 18:37
[00] Mszana Dolna, Dworzec Autobusowy
06:25, 08:30, 10:50, 13:00, 17:30, 17:55, 18:40
[053] Mszana Dolna, Krupciówka
06:27, 08:32, 10:52, 13:02, 17:32, 17:57, 18:42
[055] Kasinka Mała, Kasinka Mała
06:29, 08:34, 10:54, 13:04, 17:34, 17:59, 18:44
[057] Kasinka Mała, GS
06:32, 08:36, 10:56, 13:06, 17:36, 18:01, 18:46
[059] Lubień, Lubień II
06:32, 08:37, 10:57, 13:07, 17:37, 18:02, 18:47
[061] Lubień, Lubień I
06:33, 08:38, 10:58, 13:08, 17:38, 18:03, 18:48
[063] Lubień, Lubień
06:34, 08:39, 10:59, 13:09, 17:39, 18:04, 18:49
[043] Pcim, Węzeł
06:38, 08:43, 11:03, 13:13, 17:43, 18:08, 18:53
[037] Myślenice, estakada
06:47, 08:52, 11:12, 13:22, 17:52, 18:17, 19:02
[033] Jawornik, Jawornik
07:14, 09:19, 11:39, 13:49, 18:19, 18:44, 19:29
[027] Głogoczów, Bęczarka
06:55, 09:00, 11:12, 13:30, 18:00, 18:25, 19:10
[025] Głogoczów, Głogoczów
06:57, 09:02, 11:22, 13:32, 18:02, 18:27, 19:12
[019] Mogilany, Wołosań
07:01, 09:06, 11:26, 13:36, 18:06, 18:31, 19:16
[017] Mogilany, Ośrodek Zdrowia
07:03, 09:08, 11:28, 13:38, 18:08, 18:33, 19:18
[013] Gaj, Szkoła
07:05, 09:10, 11:30, 13:40, 18:10, 18:35, 19:20
[011] Libertów, Libertów
07:07, 09:12, 11:32, 13:42, 18:12, 18:37, 19:22
[02] Kraków, Borek Gałęcki
07:11, 09:16, 11:36, 13:46, 18:16, 18:41, 19:26
[04] Kraków, Łagiewniki
07:14, 09:19, 11:39, 13:49, 18:19, 18:44, 19:29
[03] Kraków, Rondo Matecznego
07:16, 09:21, 11:41, 13:51, 18:21, 18:46, 19:31
[02] Kraków, Centrum Kongresowe ICE
07:19, 09:24, 11:44, 13:54, 18:24, 18:49, 19:34
[01] Kraków, Jubilat
07:22, 09:27, 11:47, 13:57, 18:27, 18:52, 19:37
[02] Kraków, Cracovia
07:24, 09:29, 11:49, 13:59, 18:29, 18:54, 19:39
[02] Kraków, AGH
07:27, 09:32, 11:52, 14:02, 18:32, 18:57, 19:42
[02] Kraków, Plac Inwalidów
07:29, 09:34, 11:54, 14:04, 18:34, 18:59, 19:44
[02] Kraków, MDA Kraków
07:33, 09:38, 11:58, 14:08, 18:38, 19:03, 19:48

KIERUNEK SZCZAWNICA

[02] Kraków, MDA Kraków
06:45, 09:00, 11:15, 13:35, 15:30, 19:20, 19:50
[04] Kraków, Plac Inwalidów
06:50, 09:05, 11:20, 13:40, 15:35, 19:25, 19:55
[02] Kraków, AGH
06:53, 09:08, 11:23, 13:43, 15:38, 19:28, 19:58
[04] Kraków, Cracovia
06:56, 09:11, 11:26, 13:46, 15:41, 19:31, 20:01
[02] Kraków, Jubilat
06:59, 09:14, 11:29, 13:49, 15:44, 19:34, 20:04
[07] Kraków, Rondo Matecznego
07:02, 09:17, 11:32, 13:52, 15:47, 19:37, 20:07
[03] Kraków, Borek Fałęcki
07:06, 09:21, 11:36, 13:56, 15:51, 19:41, 20:11
[010] Libertów, libertów
07:10, 09:25, 11:40, 14:00, 15:55, 19:45, 20:15
[012] Gaj, Szkoła
07:12, 09:27, 11:42, 14:02, 15:57, 19:47, 20:17
[016] Mogilany, Ośrodek zdrowia
07:14, 09:29, 11:44, 14:04, 15:59, 19:49, 20:19
[036] Myślenice, estakada
07:29, 09:44, 11:59, 14:19, 16:14, 20:04, 20:34
[042] Pcim, węzeł
07:40, 09:55, 12:10, 14:30, 16:25, 20:15, 20:45
[044] Lubień, węzeł
07:44, 09:59, 12:14, 14:34, 16:29, 20:19, 20:49
[02] Lubień, Lubień 1
07:45, 10:00, 12:15, 14:35, 16:30, 20:20, 20:50
[04] Kasinka Mała, Kasinka Mała 1
07:46, 10:01, 12:16, 14:36, 16:31, 20:21, 20:51
[06] Kasinka Mała, GS
07:47, 10:02, 12:17, 14:37, 16:32, 20:22, 20:52
[08] Kasinka Mała, Kasinka Mała
07:49, 10:04, 12:19, 14:39, 16:34, 20:24, 20:54
[010] Mszana Dolna, Krupciówka
07:51, 10:06, 12:21, 14:41, 16:36, 20:26, 20:56
[00] Mszana Dolna, Dworzec Autobusowy
07:54, 10:09, 12:24, 14:44, 16:39, 20:29, 20:59
[012] Mszana Dolna, Gronoszowa
07:56, 10:11, 12:26, 14:46, 16:41, 20:31, 21:01
[014] Mszana Górna, Łostówka
07:57, 10:12, 12:27, 14:47, 16:42, 20:32, 21:02
[016] Mszana Górna, Steczki
07:58, 10:13, 12:28, 14:48, 16:43, 20:33, 21:03
[018] Mszana Górna, Dziedziny
07:59, 10:14, 12:29, 14:49, 16:44, 20:34, 21:04
[020] Mszana Górna, Fligi
08:00, 10:15, 12:30, 14:50, 16:45, 20:35, 21:05
[022] Mszana Górna, Talarki
08:02, 10:17, 12:32, 14:52, 16:47, 20:37, 21:07
[024] Mszana Górna, Skiby
08:03, 10:18, 12:33, 14:53, 16:48, 20:38, 21:08
[026] Lubomierz, Gawły
08:04, 10:19, 12:34, 14:54, 16:49, 20:39, 21:09
[028] Lubomierz, UPT
08:06, 10:21, 12:36, 14:56, 16:51, 20:41, 21:11
[030] Lubomierz, GS
08:08, 12:23, 12:38, 14:58, 16:53, 20:43, 21:13
[032] Lubomierz, Szkoła
08:09, 10:24, 12:39, 14:59, 16:54, 20:44, 21:14
[034] Lubomierz, Przysłop
08:10, 10:25, 12:40, 15:00, 16:55, 20:45, 21:15
[034] Szczawa, Leśniczówka
08:13, 10:28, 12:43, 15:03, 16:58, 20:48, 21:18
[036] Szczawa, Białe
08:15, 10:30, 12:45, 15:05, 17:00, 20:50, 21:20
[038] Szczawa, Gryblówka
08:17, 10:32, 12:47, 15:07, 17:02, 20:52, 21:22
[040] Szczawa, Bukówka
08:18, 10:33, 12:48, 15:08, 17:03, 20:53, 21:23
[042] Szczawa, Szczawa
08:20, 10:35, 12:50, 15:10, 17:05, 20:55, 21:25
[044] Kamienica, Łęgi
08:21, 10:36, 12:51, 15:11, 17:06, 20:56, 21:26
[046] Kamienica, Kurzejówka
08:22, 10:37, 12:52, 15:12, 17:07, 20:57, 21:27
[048] Kamienica, Tartak
08:23, 10:38, 12:53, 15:13, 17:08, 20:58, 21:28
[050] Kamienica, Rynek
08:25, 10:40, 12:55, 15:15, 17:10, 21:00, 21:30
[054] Kamienica, Dolna
08:27, 10:42, 12:57, 15:17, 17:12, 21:02, 21:32
[056] Kamienica, Wieś
08:28, 10:43, 12:58, 15:18, 17:13, 21:03, 21:33
[056] Kamienica, Kamienica
08:29, 10:44, 12:59, 15:19, 17:14, 21:04, 21:34
[058] Zabrzeż, Tartak
08:31, 10:46, 13:01, 15:21, 17:16, 21:06, 21:36
[027] Zabrzeż, skrzyżowanie
08:32, 10:47, 13:02, 15:22, 17:17, 21:07, 21:37
[029] Zabrzeż, Kościół
08:33, 10:48, 13:03, 15:23, 17:18, 21:08, 21:38
[031] Zabrzeż, Wietrznice
08:37, 10:52, 13:07, 15:27, 17:22, 21:12, 21:42
[033] Tylmanowa, Rzeka
08:39, 10:54, 13:09, 15:29, 17:24, 21:14, 21:44
[035] Tylmanowa, Kościół
08:42, 10:57, 13:12, 15:31, 17:27, 21:17, 21:47
[037] Tylmanowa, Stachówka
08:44, 10:59, 13:14, 15:34, 17:29, 21:19, 21:49
[039] Tylmanowa, Brzeg
08:45, 11:00, 13:15, 15:35, 17:30, 21:20, 21:50
[041] Tylmanowa, Kłodne
08:47, 11:02, 13:17, 15:37, 17:32, 21:22, 21:52
[043] Krościenko nad Dunajcem, Łąkcica
08:50, 11:05, 13:20, 15:40, 17:35, 21:25, 21:55
[02] Krościenko nad Dunajcem, Rynek
08:54, 11:09, 13:24, 15:44, 17:39, 21:29, 21:59
[02] Krościenko nad Dunajcem, Kozłeczyzna
08:56, 11:11, 13:26, 15:46, 17:41, 21:31, 22:01
[04] Szczawnica, Piaski
08:57, 11:12, 13:27, 15:47, 17:42, 21:32, 22:03
[06] Szczawnica, Pieniny
08:58, 11:13, 13:28, 15:48, 17:43, 21:33, 22:03
[08] Szczawnica, Szkoła
05:15, 07:20, 09:40, 11:50, 16:20, 16:45, 17:30
[010] Szczawnica, Przystanek Dworcowy
05:17, 07:22, 09:42, 11:52, 16:22, 16:47, 17:32
[012] Szczawnica, UPT
09:01, 11:16, 13:31, 15:51, 17:46, 21:36, 22:06
[014] Szczawnica, Urząd Miasta
05:19, 07:24, 09:44, 11:54, 16:24, 16:49, 17:34